Kahve Deposu

Kahve; öncelikle kokusuyla çeker insanı daha sonra tadıyla ve koyu sohbetiyle. Her kafe, muazzam kokulu kahveler yapamaz, çünkü kaliteli kahve yapmak ayrıcalıktır”. Ancak “Kahve Deposu” kokusuyla ve tadıyla bir bütünlük oluşturmuş kahveleri ve tatlılarıyla beğeni ölçütünün en üstüne çıkmayı başarmıştır.

Üretmiş olduğu eşsiz lezzetleriyle ve tasarımlarıyla kendinden konuşturmayı başaran Kahve Deposu Bayilik’i; gerek izlemiş olduğu politikaları gerekse işine vermiş olduğu ciddiyet ve hassasiyetiyle kalitesinden sıkça söz ettirmektedir.

Göz alıcı, zarif, ışıltılı ve kullanışlı konsept mobilyaları ve aksesuarlarıyla da Kahve Deposu; her geçen gün yenilenmeye devam etmektedir, hiçbir zaman sıradanlığı ve tembelliği benimsememiş, her an görev aşkıyla çalışmış ve birçok farklı kültüre ait kahveyi müşterileriyle buluşturmuş ekibiyle 7/24 hizmet etmektedir.

Vizyon

Daima yenilikleri sunmak ve her noktada aynı kalitede hizmet vermektir. Sektörün en güçlü firması olmaktır.

Misyon

Dürüstlük, çalışkanlık, üretkenlik, farklılık, farkındalık, interaktiflik, yenilikçilik, güvenirlik ve zamana saygı vazgeçilmez çizgilerimizdir. Sektörün yaratıcı ve yenilikçi tüm gelişimlerini takip ederek kaliteli hizmet vermektir


Lokasyon

  • ADRES İOSB. İsteks Sanayi Sitesi C/3 No:8 Başakşehir/İstanbul
  • TELEFON: 0 212 486 27 58
  • E-MAİL: info@kahvedeposu.com.tr